KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13857475
nr 1385 7475
Christian Björn Larsen
(1931-1993), Sverige
Oljemålning, Flicka. Signerad, daterad -76. Olja på pannå, 24x34, yttermått inklusive ram: 44x53 cm
Christian Björn Larsen, målare född i Buenos Aires 1931, död 1993.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:27:21
18/3 23:07:07
100 kr
22/3 12:48:53
Christian Björn Larsen
Läs mer om Christian Björn Larsen